📌 Tubbergen
stegen.net

Was ze donderdag de beste in de Medium Tour met Poker de Mariposa TN, vrijdag was Marriët Smit-Hoekstra opnieuw niet te kloppen op Jumping Schröder Twente. Dit keer was de amazone uit Mildam succesvol met Duco Z.

De Medium Tour CSI2* was een dik bezette wedstrijd met 62 combinaties aan de start. In deze wedstrijd direct op tijd toonde Marriët Smit-Hoekstra opnieuw haar klasse.

Marriët Smit-Hoekstra
Marriët Smit-Hoekstra.📸 stegen.net

De zeer succesvolle Friese amazone deed nu een beroep op ‘good old’ Duco Z. De 12-jarige ruin van Dakar TN heeft haar al talloze overwinningen gebracht. En ook deze in Tubbergen mocht er weer zijn. Met een tijd van 58.62 maakte ze de concurrentie kansloos.

Plaats twee was voor de voor Singapore uitkomende Christie Paige Nair met Corason. Zij hadden 59.37 nodig om de ronde foutloos af te leggen. De Amerikaan Lucas Porter pakte met Lingulio O de derde plaats.

Weer Bas van der Aa

De Big Tour kreeg ook dezelfde winnaar als donderdag: Bas van der Aa met Gaen. In de barrage liet Van der Aa Gerben Morsink (Corthago Z) meer dan een seconde achter zich. Hessel Hoekstra mocht de derde prijs in ontvangst nemen met VDL Mindset ES.