Roldermarktconcours

Shane Dwan grijpt hoofdprijs op geslaagd Roldermarktconcours

Stegen.net logo Rolde
📝 Stegen.net
➡ geplaatst 1 dag geleden

De finale van het Roldermarktconcours is zondag gewonnen door Shane Dwan. De Ierse springruiter uit Emmen zegevierde in het zadel van Ojay (v. Comthago VDL).

Met mooi weer en veel publiek werd het een mooie wedstrijd in het hart van Rolde. In het gecombineerde 1.30/1.35 kwam een mooie groep ruiters aan de start op de grasbodem, die door de regen van de laatste dagen in prima conditie was.

Het publiek werd getrakteerd op een mooie barrage in deze wedstrijd, met zeven deelnemers die in de extra ronde een gooi deden naar de prijzen. Shane Dwan plaatste zich zelfs met twee paarden voor de barrage.

De Ierse ruiter zette met Ojay de beste rit neer. In een foutloze ronde van 32.32 seconden bleef hij de concurrentie voor. Julian de Boer pakte de tweede plaats met Jetoulon Pk in een tijd van 33.18. Christoff Gangl eindigde als derde met K-2.

Job Oldenziel

Job Oldenziel won eerder op de dag het 1.20 met A7 Maralanda van Heechhiem en het 1.10 met Macho from the Ditch at Bonnerhof. Ook Shane Dwan was succesvol, hij won ook opnieuw met Ojay over een hoogte van 1.20. 

Voor het eerst werd ook de paarden- en ponymarkt op de zondag georganiseerd en dat bleek een prima zet, want de aanvoer was dit keer beduidend hoger.


Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *