Christa Laarakkers promoveert naar A-kader

Christa Laarakkers promoveert naar A-kader

10 mei 2009 15:10 Uit Door redactie
Deel dit met je vrienden

ERMELO – Dressuuramazone Christa Laarakkers uit Winschoten is door de KNHS opgenomen in het A-kader. Laarakkers presteert de laatste tijd goed met haar paard Ovation (v. Cabochon).

Christa Laarakkers met Ovation. ©Roos Meertens

Christa Laarakkers met Ovation. ©Roos Meertens

De KNHS heeft onlangs de eisen aangescherpt om in het A-kader te komen, maar Laarakkers heeft ook aan de zwaardere eisen voldaan. Zo werd ze tweede in Addington met 70,55% en reed ze ook bij de wereldbeker in Den Bosch boven de 70 procent.

Bij de Young Riders (16 t/m 21 jaar) is Chantal van Lanen (Uden) met Revival (v.Kelvin) toegevoegd aan het B-kader. Nadat vorig jaar haar toppaard Beaujolais is verkocht, is zij nu met Revival  hard op weg naar een plek in het A-kader. Daniëlle Houtvast (Puth) is met haar paard Chopin (v. Churchill) opgenomen in het B-kader junioren (14 t/m 18 jaar). Slechts een maand geleden wist zij in Addington haar eerste B-kader score te behalen. Door haar sterke optreden afgelopen weekend in Saumur is deze amazone opgenomen in het B-kader.

Actuele samenstelling kaders

Senioren:

A-kader
Marlies van Baalen (Brakel) – BMC Kigali
Leida Collins-Strijk (Riethoven) – On Top
Adelinde Cornelissen (Beilen) – Parzival
Edward Gal (Harskamp) – Sisther de Jeu, Moorlands Totilas
Anky van Grunsven (Erp) – IPS Salinero, IPS Painted Black
Jeannette Haazen (Neeroeteren, België) – Nartan
Christa Laarakkers (Winschoten) – Ovation
Sander Marijnissen (Wijdewormer) – Moedwil
Hans Peter Minderhoud (Harskamp) – Exquis Nadine, Exquis Escapado
Imke Schellekens-Bartels (Hooge Mierde) – Hunter Douglas Sunrise

B-kader
Marlies van Baalen (Brakel) – BMC Ojay, BMC Phoebe
Stephanie Peters (Roermond) – Jeff

Young Riders (16 t/m 21 jaar)

A-kader
Marrigje van Baalen (Brakel) – BMC Don Cardinale
Robin Beekink (Vinkel) – Pablo
Femke Beljon (Zwolle) – Kasparov
Cindy van den Berg (Almere) – Mix
Marjolein Cho Chia Yuen ( St Anthonis) – Cho’s Pepper
Danielle van Mierlo (Maasland) – Reggea
Lotje Schoots (Abcoude) – Torricelli, Reine B, Luxform’s Popeye
Diederik van Silfhout – Ruby
Kim Vugts (Haaren) – Feinsinn NRW

B-kader
Chantal van Lanen (Uden) – Revival
Merel Peper (Nijkerk) – Nouveau Encore, Flayrah
Diederik van Silfhout (Lunteren) – Davidoff, Tristan
Floor Vos ( Gieten) – Tornaxs P

Junioren (14 t/m 18 jaar):

A-kader:
Brigit van der Drift (Hoofddorp) – Twister
Sanne van Grotel (Riethoven) – VPS Melvin V
Kimberley de Jongh (Achtmaal) – Luciano Pavarotti
Angela Krooswijk (Prinsenbeek) – BMC Roman Nature, Flash, Revino 2
Michelle van Lanen (Uden) – Incredible
Emma Peper (Nijkerk) – GP People’s Westenwind

B-kader:
Danielle Houtvast (Puth) – Chopin
Kimberly de Jongh (Achtmaal) – New Amsterdam
Maxime Osse (Heinkenszand) – Navarro
Teddy Wiedeler (Heinkenszand) – Topper