IICH Exloo: veel fout­lozen en Deense winnaar in 1.00-rubriek

  • 23 december 2022 19:05
door: Steven Stegen, 23 december 2022 19:05

📌 EXLOO – Bij het IICH Exloo stonden vrijdag wed­strijden over hinder­nissen van één meter op het programma. In de eerste rubriek, met ruim 90 deel­nemers, won de Deense ruiter Jona­than Hvalsøe Saul.

De eerste wedstrijd op vrijdag was niet al te zwaar gebouwd. Meer dan de helft van de ruim 90 com­binaties die aan de start kwamen bleven fout­loos in het door Jos Brink­man opge­stelde parcours.

Jonathan Hvalsøe Saul kreeg van de jury de hoogste waardering voor zijn manier van rijden: 82 punten. Hij kwam aan de start met Cyber Jack. Plaats twee was voor Albard Hidding met Notorious met een score van 79. Esmé Ekkel­kamp maakte de top drie compleet met Nashville.

Henriette Veldsema met Elievia.

In deze wedstrijd zagen we ook een oude bekende terug: de schimmel­merrie Elievia (v. Cardento), voor­heen tot op hoog niveau succesvol uitgebracht door Rianty Zwart. Elievia liep nu onder Henriëtte Veldsema twee mooie foutloze rondes.

Exloo piste vrijdag

IICH Exloo

IICH Exloo, december 2022 en januari 2023

Klik hier voor de startlijsten en uitslagen van IICH Exloo.

📝 Stegen.net
📸 Steven Stegen