Leopold van Asten brengt Limburgs publiek op JIM in extase

deel dit bericht
Stegen.net logo Maastricht
📝 Stegen.net
➡ geplaatst 12 minuten geleden

Een mooier slot van Jumping Indoor Maastricht was niet denkbaar: Limburger Leopold van Asten pakte als laatste starter in de barrage de overwinning in de Grote Prijs. Dat deed hij met VDL Groep Kwienbellie.

Van de 45 combinaties die van start gingen in het MECC kwamen er 12 terug voor de barrage, met vier Belgische deelnemers.

In de barrage stond  Gilles Thomas (Riesling van ‘t Roosakker), de winnaar van vorig jaar, aan de leiding met een tijd van 36,26 seconden, toen Van Asten de bak betrad met zijn paard VDL Groep Kwienbellie. 

Halverwege had de de ruiter uit Venray nog een kleine achterstand op zijn Belgische concurrent, maar door een versnelling in de laatste meters pakte hij alsnog de winst in een tijd van 35’70 seconden. Dat leverde de Limburgse ruiter een staande ovatie op!

Een knappe derde plaats in de Grote Prijs was er voor Willem Greve en de talentvolle Cero Blue TN.

Uitslag Grote Prijs JIM 2026
# Ruiter Paard Score
1. Leopold van Asten
Nederland
VDL Groep Kwienbellie
merrie – 2015 – Toulon × Indoctro
0 – 35.70
2. Gilles Thomas
België
Riesling van T Roosakker
hengst – 2017 – Comme Il Faut 5 × Echo van T Spieveld
0 – 36.26
3. Willem Greve
Nederland
Cero Blue TN
hengst – 2017 – Chacoon Blue × Balou du Rouet
0 – 36.82

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *